Zohraný tím
je zárukou vysokej kvality obsluhy
LUPA Personal je nemecká spoločnosť pôsobiaca v Nemecku, ktorej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, vo všetkých európskych krajinách, hlavne v Nemecku, Poľsku, Francúzsku, Belgicku a v Holandsku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov. LUPA Personal spolupracuje s klientmi všetkých priemyselných odvetví:
Automobilový priemysel
Elektrotechnika a Automatika
Energetika
Elektronika a Telekomunikácia
Remeslo
Chladiarenstvo a Klimatizácia
Logistika
Strojársky priemysel
Kovopriemysel
Potravinársky priemysel
Stavebníctvo
a Stavebné technické
systémy
Oceľové konštrukcie
Stavba
lodí
Náš pracovný tím sa skladá z profesionálnych odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti personálneho leasingu pracovníkov, zo sprostredkovania práce a riadenia ľudských zdrojov. Počas nášho aktívneho pôsobenia na trhu práce sme získali cenné skúsenosti - na dosiahnutie úspešného obchodného vzťahu, musia byť vždy na prvom mieste potreby našich klientov. Tento aspekt sa stal dobrou základňou , ktorú dôsledne v spoločnosti LUPA Personal rozvíjame.

Zahraničné partnerské pobočky pôsobiace v EÚ zabezpečujú získanie kvalitných kvalifikovaných pracovníkov.

Vzhľadom na dôsledky demografického vývoja , zamestnávame kandidátov z celej Európy. Samozrejme pre našich klientov poskytujeme podľa ich potrieb a požiadaviek možnosť preškolenia kandidátov.

LUPA Personal má profesionálne vedomosti a bohaté skúsenosti v oblasti výberu kvalifikovaných pracovníkov. Uvedomujeme si našu zodpovednosť voči pracovníkom a voči spoločnostiam . Preto s plnou zodpovednosťou plníme požiadavky našich klientov s využitím nášho know-how, vedomostí a pracovného nadšenia.

LUPA Personal je zamestnávateľom, ktorý dohliada na dodržiavanie reálneho pracovného času v súlade s nemeckými predpismi v oblasti prenájmu zamestnancov (Arbeitnehmerüberlassungsgesetz - AUG) a v súlade s Kolektívnou zmluvou nemeckých podnikateľských združení.

Znamená to pre Vás:
"Transparentnosť a bezpečnosť Vašej spoločnosti a našich zamestnancov!"

V spoločnosti Lupa Personal kapitálom nie je personál spoločnosti, ale kapitálom sú spokojní zákazníci , motivovaní a oddaní zamestnanci...
Poznaj nás
Łukasz Pactwa
Prezes
Marek Walkowiak
Prokurent
Andrea Mika
Koordinátor projektu
Aneta Prochniak
HR
Edyta Radziszewska
Koordinátor projektu
Kamila Korycka
Koordinátor projektu
Agnieszka Kasprzyk
Predaj
Waldemar Niedopytalski
Predaj
LUPA Personal GmbH & Co.KG

Bornheimer Str. 33b
53111 Bonn

Tel.: 0228-9654624-1
Fax: 0228-9654624-9

Amtsgericht Bonn: HRA 8568
Umsatzsteuer-ID: DE 301282144
Persönlich haft. Gesellschafter: LUPA Verwaltungs GmbH
Pozri si lokalitu
Máš otázky? Kontaktuj nás
l.viest@lupa-personal.de
LUPA Personal GmbH & Co.KG
Realizované ss kým sakomedia
Kde a akú prácu hľadáš?