Zohraný tím
je zárukou vysokej kvality obsluhy
LUPA Personal je nemecká spoločnosť pôsobiaca v Nemecku, ktorej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, vo všetkých európskych krajinách, hlavne v Nemecku, Poľsku, Francúzsku, Belgicku a v Holandsku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov. LUPA Personal spolupracuje s klientmi všetkých priemyselných odvetví:
Automobilový priemysel
Elektrotechnika a Automatika
Energetika
Elektronika a Telekomunikácia
Remeslo
Chladiarenstvo a Klimatizácia
Logistika
Strojársky priemysel
Kovopriemysel
Potravinársky priemysel
Stavebníctvo
a Stavebné technické
systémy
Oceľové konštrukcie
Stavba
lodí
Náš pracovný tím sa skladá z profesionálnych odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti personálneho leasingu pracovníkov, zo sprostredkovania práce a riadenia ľudských zdrojov. Počas nášho aktívneho pôsobenia na trhu práce sme získali cenné skúsenosti - na dosiahnutie úspešného obchodného vzťahu, musia byť vždy na prvom mieste potreby našich klientov. Tento aspekt sa stal dobrou základňou , ktorú dôsledne v spoločnosti LUPA Personal rozvíjame.

Zahraničné partnerské pobočky pôsobiace v EÚ zabezpečujú získanie kvalitných kvalifikovaných pracovníkov.

Vzhľadom na dôsledky demografického vývoja , zamestnávame kandidátov z celej Európy. Samozrejme pre našich klientov poskytujeme podľa ich potrieb a požiadaviek možnosť preškolenia kandidátov.

LUPA Personal má profesionálne vedomosti a bohaté skúsenosti v oblasti výberu kvalifikovaných pracovníkov. Uvedomujeme si našu zodpovednosť voči pracovníkom a voči spoločnostiam . Preto s plnou zodpovednosťou plníme požiadavky našich klientov s využitím nášho know-how, vedomostí a pracovného nadšenia.

LUPA Personal je zamestnávateľom, ktorý dohliada na dodržiavanie reálneho pracovného času v súlade s nemeckými predpismi v oblasti prenájmu zamestnancov (Arbeitnehmerüberlassungsgesetz - AUG) a v súlade s Kolektívnou zmluvou nemeckých podnikateľských združení.

Znamená to pre Vás:
"Transparentnosť a bezpečnosť Vašej spoločnosti a našich zamestnancov!"

V spoločnosti Lupa Personal kapitálom nie je personál spoločnosti, ale kapitálom sú spokojní zákazníci , motivovaní a oddaní zamestnanci...
Poznaj nás
Łukasz Pactwa
Prezes
Marek Walkowiak
Koordinátor projektu
Andrea Mika
Koordinátor projektu
Edyta Radziszewska
Koordinátor projektu
Kamila Korycka
Koordinátor projektu
Patryk Konietzny
Vertrieb
LUPA Personal GmbH & Co.KG

Bornheimer Str. 33b
53111 Bonn

Tel.: 0228-9654624-1
Fax: 0228-9654624-9

Amtsgericht Bonn: HRA 8568
Umsatzsteuer-ID: DE 301282144
Persönlich haft. Gesellschafter: LUPA Verwaltungs GmbH
Pozri si lokalitu
Máš otázky? Kontaktuj nás
l.viest@lupa-personal.de
LUPA Personal GmbH & Co.KG
Realizované ss kým sakomedia
Kde a akú prácu hľadáš?